Kalite Tesadüf Değildir.

Hakkımızda


"Lezzetin Başladğı Yerden..."

Manisa’nın Akhisar ilçesinde Organize Sanayi Bölgesinde 17.000 m2 açık alan 5.000 m2 kapalı alanı ve 2000 tonluk zeytin işleme kuyuları ile 2005 yılında faaliyete başlamıştır. Ulusal bazda tüm Türkiye’ye yayılmış olan Yerden Zeytincilik, Dünya Çapında da satış ağını sürekli olarak genişletmektedir. 2008 yılından beri faaliyet gösteren Adel Zeytin Zeytinyağı İç ve Dış Tic. San. A.Ş.’nin bir markasıdır.

 

Köklü Kuruluş

ADEL A.Ş."Alios Adel, Mesut Yerden, Zeycan, Sezginer, En-Nas" markaları ile Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu'da büyük bir pazar payına sahiptir, aynı zamanda ürünlerini başta Türkiye olmak üzere Dünya'nın her yerine pazarlamayı hedef edinmiştir. Adel A.Ş. olarak hedefimiz üstün kaliteli ürünler üretmektir. Bu amaçla ürünlerimizi ISO 9001 ve ISO 22000 standartlarına uygun olan tesislerimizde üretmekteyiz.

 

Üretimden Mağazaya, Tüm Doğallığıyla Sofranıza..

Amacımız; bölgemizin en değerli zeytin ağaçlarını yetiştirerek ve üretim tecrübemizi kullanarak markalı ürünlerimizi yurtiçi ve yurtdışında satış mağazalarının raflarında ön sıralarda görebilmektir.