Lezzetin Başladığı Yerdesiniz.

Ürün DetayıYerden Zeytinleri: Şube kuruluşunda yıldırım zeytinleri, yıldırımlar zeytinleri olarak düşünülen marka isimlerinin marka patentinden olumlu sonuç alınamadığı için Yıldırım Gıda`yı temsilen baş harfinde "Y" harfinin olmasının yeterli olacağı düşüncesinin aile içerisinde hakim olmasının ardından farklı bir marka stratejisi ve slogan uyumluluğu açısından “Yerden” marka ismi konusunda mutabık olduk. Gerekli yatırımların ardından “mesut Yerden” markasıyla üretime başladık. Markayı pazara hakim kılma çabalarımızla birlikte marka bilinirliği ve temsili için slogan arayışlarımızla birlikte lezzet sevgiyle ortaya çıkar düşüncesiyle markamızı, ilgimizi ve sevgimizi en iyi temsil edecek olan “lezzetin başladığı Yerden” sloganına kavuştuk.

Zeytinyağı: %100 Doğal Meyve Suyudur. Zeytin meyvesinden gelen lezzet, aroma, koku gibi tüm özellikleri korur. Zeytinyağı, elde edildiği gibi direkt ve doğal olarak tüketilen tek yağdır. Akdeniz diyetinin temelidir. Sağlıklı ve dengeli yapılacak bir diyette zeytinyağının günlük tüketimi önerilmektedir. Düşük oranda katı yağlı bir beslenme şekli yerine zeytinyağı bakımından zengin bir beslenme şekli daha çok ve uzun süreli kilo kaybına neden olur.

Naturel Sızma: Tam olgunlaşmadan toplanan zeytinlerin (erken hasat) soğuk sıkım yöntemleri ile sıkılmasından elde edilen zeytin ağacı meyvesinden doğal niteliklerinde değişikliğe neden olmayacak bir sıcaklıkta, çeşitli mekanik veya fiziksel işlemler uygulanarak üretilen ve doğal halde gıda olarak tüketilebilen yağdır. Serbest yağ asitliği, oleik asit cinsinden her 100 gramda 0,8 gramdan fazla olmayan yağdır. Naturel Sızma Zeytinyağının tadı ve aromasından daha çok faydalanmak için pişirmeden tüketilmesi önerilmektedir

Diğer Ürünlerimize de Bakmak İster misiniz?