Lezzetin Başladığı Yerdesiniz.

Ürün DetayıYerden Zeytinleri: Şube kuruluşunda yıldırım zeytinleri, yıldırımlar zeytinleri olarak düşünülen marka isimlerinin marka patentinden olumlu sonuç alınamadığı için Yıldırım Gıda`yı temsilen baş harfinde "Y" harfinin olmasının yeterli olacağı düşüncesinin aile içerisinde hakim olmasının ardından farklı bir marka stratejisi ve slogan uyumluluğu açısından “Yerden” marka ismi konusunda mutabık olduk. Gerekli yatırımların ardından “mesut Yerden” markasıyla üretime başladık. Markayı pazara hakim kılma çabalarımızla birlikte marka bilinirliği ve temsili için slogan arayışlarımızla birlikte lezzet sevgiyle ortaya çıkar düşüncesiyle markamızı, ilgimizi ve sevgimizi en iyi temsil edecek olan “lezzetin başladığı Yerden” sloganına kavuştuk.

Yeşil Çekirdeksiz Zeytin : Meyveleri iri, çekirdekleri orta büyüklükte olup etten kolay ayrılır ve % 20,6 yağ içerir. Yeşil olum döneminde hasat edilen meyveler çeşitli yollarla tatlandırıldıktan sonra çekirdekleri çıkarılıp çekirdek boşluğuna biber, havuç, badem v.s doldurularak veya Izgara Zeytin şeklinde işlenir.


Yeşil Izgara Yağlı Zeytin : Yeşil Çekirdeksiz Zeytin barbekü sistemi ile ızgara formu verildikten sonra mısır özü yağ, soğan, sarımsak, çeşitli baharatlar ile buluşturuluyor.

Diğer Ürünlerimize de Bakmak İster misiniz?